Hotel Lake*** Hotel Szablewski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5364/131521652068554900.jpg
Dymaczewo Nowe 62-060, woj. wielkopolskie
Mosińska 2
tel.: 61 819 72 00
http://www.lakehotel.pl
lakehotel@lakehotel.pl
Hotel Lake*** Hotel Szablewski - Dymaczewo Nowe

Lake Hotel*** Hotel Szablewski - zlokalizowany jest w malowniczej okolicy jeziora Dymaczewskiego oddalonego 25 km od centrum Poznania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia niezwykle pięknego miejsca, gdzie oprócz organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć okolicznościowych, bankietów i wczasów, oferujemy Państwu zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

W ciepłej, domowej atmosferze przy miłej i fachowej obsłudze, zapomnicie Drodzy Goście o kłopotach, stresach i zgiełku dnia codziennego. Oferujemy Państwu 70-100 miejsc noclegowych. Udostępniamy bezpłatny, bezprzewodowy internet w całym hotelu.

Zapraszamy do baru hotelowego na drinki, koktajle i desery. Cztery sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny pozostają do Państwa dyspozycji. Organizujemy konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe. Posiadamy polanę grillową na około 200 osób wraz z własną wędzarnią, z której serwujemy świeżo wędzone ryby oraz mięsa.

Lake hotel to idealne miejsce do organizacji wesla. Posiadamy przestronną salę weselną z tarasem oraz dwa apartamenty dla nowożeńców. Do Państwa dyspozycji pozostwiamy piękny ogród miejsce na wspaniałe zdjęcia ślubne.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 327

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top