Hotel Kruk ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4845/150901938637582500.png
Swolszewice Małe 97-213, woj. łódzkie
Borki 80
tel.: 44 734 62 51
http://www.hotelkruk.pl
rezerwacja@hotelkruk.pl
Hotel Kruk *** - Swolszewice Małe

Hotel KRUK*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski, na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego tuż nad brzegiem jeziora. Od zawsze wyróżnia go gościnność, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego klienta, regionalne specjały Szefa Kuchni oraz rodzinna atmosfera.

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień szczególny pod każdym względem, gdyż w dniu tym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość...

O ile ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka, związane z nim przygotowania są stresujące i niezwykle czasochłonne. Dlatego tak ważnym jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętować będziemy to jedyne w życiu wydarzenie - przyjęcie weselne.

Wystrój sali, naturalny parkiet taneczny oraz pełna klimatyzacja zapewniają Państwu swobodę zabawy. Doskonała kuchnia i wzorowa obsługa sprawią, że przez wiele lat wesele w Sali Bankietowej Hotelu KRUK*** pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale także w pamięci Gości.

Specjalnie dla Państwa Młodych ufundowaliśmy wspaniały prezent w postaci noclegu ze śniadaniem w apartamencie dla nowożeńców GRATIS.

Zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 285

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top