Hotel Jasek***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5184/150583102415013700.png
Wrocław 51-180, woj. dolnośląskie
Sułowska 39
tel.: 71 710 07 00
http://www.hoteljasek.com.pl/
hotel@hoteljasek.com.pl
Hotel Jasek*** - Wrocław

Hotel Jasek jest wymarzonym miejscem na uroczystość weselną. Wspaniale zaaranżowane wnętrza tworzą baśniowy klimat, smakołyki kuchni, wyszukane drinki zapewniają ucztę dla podniebienia, a dobra muzyka dopełnia sielankowego obrazu.

O świcie, gdy zabraknie już sił, by bawić się dłużej, w zaciszu pokoi odnowimy zapasy energii na następny dzień.

Sale

Znajdujące się tu trzy przestronne i pięknie udekorowane sale konsumpcyjne, zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru z zachowanym unikalnym wystrojem pozostawiają niezapomniane wrażenie. Zdolne są pomieścić 80,130 oraz 250 osób, zapewniając komfort wolnej przestrzeni oraz możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym nikomu nie zabraknie miejsca.

Noclegi

 

Ciepła i przytulna atmosfera sprzyja odbywającym się tu często uroczystościom, a dyskretna i przyjazna obsługa weselna sprawi, że poczujecie się tak jakbyście byli w rodzinnym domu, w ciepłej, bezpiecznej atmosferze wśród bliskich i przyjaciół. Gościom oferujemy 200 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamenty, klimatyzowane z tarasami.

 

Przygotowania

Ponieważ wiemy jak wiele trudu wiąże się z organizacją wesela, dlatego chcielibyśmy służyć Państwu pomocą. Z naszym wsparciem będzie z pewnością łatwiej, lepiej, zadbamy o każdy element związany z dekoracją sali oraz stroną kulinarną. Szef kuchni jak również cała obsługa zapewnią Państwu niezapomniane chwile i miłą atmosferę. Aby ten dzień uczynić jeszcze bardziej niezapomnianym, oferujemy Młodej Parze na noc poślubną Apartament dla Nowożeńców.

Menu

Wesele to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez równie doskonałą załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy się do Waszych gustów, wspólnie ustalając zestaw dań.

Muzyka

Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej oprawy muzycznej, lecz z tym również sobie poradzimy, w razie potrzeby proponując nasz zespół muzyczny, zaspokajający gusta wszystkich pokoleń. Na życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotujemy dekoracje kwiatowe, a także doradzamy przy organizacji imprezy.

Ceny promocyjne:

- Cena promocyjna Sala Kryształowa w miesiącach Kwiecień, Maj, Lipiec 2010 - cena 200,00 zł/osoba
- Cena promocyjna Sala Pałacowa w miesiącach Kwiecień, Maj 2010 - cena 170-180,00 zł/osoba

Serdecznie zapraszamy, aby omówić szczegóły na miejscu lub telefonicznie. Oferujemy takze usługi cateringowe, organizując kompleksową obsługę imprez w miejscach wskazanych przez Państwa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 448

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top