Hotel i Restauracja "U mocnego" ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5699/131521752115981200.jpg
Poznań 60-184, woj. wielkopolskie
Złotowska 81
tel.: 601 737 492
http://www.facebook.com/umocnego/
hotel@mocny.com.pl
Hotel i Restauracja

Hotel i restauracja "U mocnego" ***

„Restauracja u Mocnego” to dobra, wieloletnia tradycja. Nasi kucharze serwują świetną kuchnię staropolską wzbogacaną o kulinarne zapożyczenia z kuchni europejskiej. Menu zmienia się w zależności od pory roku. Wiosną i latem oferujemy odrobinę świeżości w postaci chłodników i sałat, zimą natomiast serwujemy rozgrzewające zupy i energetyczne dania. Zawsze też mamy w ofercie desery i ciasta z własnej pracowni.

Restauracja hotelowa obsługuje bankiety, imprezy firmowe oraz uroczystości. Na co dzień dostępna jest dla gości hotelowych po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

Na specjalne życzenie organizujemy:

- wesela,
- bankiety
- spotkania firmowe i okolicznościowe
- przyjęcia
- imprezy rodzinne

Zapewniamy wyjątkową ofertę kulinarną (wraz z Państwem szczegółowo uzgodnimy menu zgodne z Państwa preferencjami) oraz możliwość spędzenia czasu w kameralnej atmosferze naszego hotelu. Sala restauracyjna wraz z antresolą pozwala na przygotowanie zamkniętych uroczystości, a duży dziedziniec hotelu, wyposażony w zadaszoną część umożliwia zabawę oraz konsumpcję na świeżym powietrzu.

Dzięki temu, że dziedziniec jest zamknięty oraz otoczony ogrodem, możemy zapewnić Państwu intymną atmosferę spotkań, a w przypadku uroczystości rodzinnych spokojne miejsce do zabawy, oraz bezpieczeństwo najmłodszych jej uczestników.

Zachęcamy do składania zapytań oraz rezerwacji terminów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 751

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top