Hotel i Restauracja Planeta

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6402/151161630141107600.png
Brzesko 32-800, woj. małopolskie
Pomianowska 2B
tel.: 603 603 921
http://www.restauracja.planetabrzesko.com.pl
restauracja@planetabrzesko.pl
Hotel i Restauracja Planeta - Brzesko

Restauracja Planeta

Zapraszamy do naszej restauracji gdzie serwujemy wyśmienite posiłki, potrawy kuchni europejskiej z elementami kuchni polskiej.

Restauracja Planeta Brzesko może pomieścić 150 gości.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Zapraszamy także do skorzystania z oferty naszego Hotelu Planeta – 3-gwiazdkowy hotel, w którym mieszczą się 24 klimatyzowane pokoje z łazienkami, wyposażone w TV i dostęp do Internetu. Większość pokoi posiada balkon.

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Biała suknia, roztańczeni goście, kulinarne doznania, piękny wystrój, i… ta jedyna – noc poślubna.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością pomoże Państwu zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w pamięci Państwa Młodych, oraz gości weselnych. Szef kuchni udzieli wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając wszystkie specjalne preferencje Młodej Pary, oraz życzenia gości.

W prezencie od hotelu Nowożeńcy otrzymają , w noc poślubną luksusowy apartament wraz ze śniadaniem, a w pierwszą Rocznicę Ślubu uroczystą kolację w restauracji Planeta .

Nie zapomnieliśmy także o Rodzicach i Gościach Pary Młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów, w zależności od standardu pokoju. Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń w Restauracji Planeta Spędź ten wyjątkowy dzień z Nami!

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 448

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top