Hotel i Restauracja Dedek Park

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6446/151161372323129900.png
Warszawa 03-727, woj. mazowieckie
Al. Zieleniecka 6/8, Park Skaryszewski
tel.: 502 330 084
http://www.weselezycia.pl
bankiety@dedek.pl
Hotel i Restauracja Dedek Park - Warszawa

Hotel Dedek Park

Szanowni Państwo zorganizujemy dla Państwa wesele życia – zapraszamy do eleganckiej sali bankietowej hotelu Dedek Park.  Prestiżowa lokalizacja wśród zieleni krajobrazowego Parku Skaryszewskiego, nad Jeziorem Kamionkowskim, tuż przy Stadionie Narodowym, podkreśli wyjątkowość Państwa ceremonii.

W zależności od ilości gości weselnych czeka na Państwa wybór 4 sal.

Organizujemy wesela i przyjęcia rodzinne dla małych i dużych grup gości (do 250 osób).

W hotelu Dedek Park znajduje się również kilka mniejszych sal bankietowych, doskonałych na kameralne wesele. Największa, klimatyzowana sala bankietowa, ma wyjście na taras z widokiem na rosarium Parku Skaryszewskiego.

Oferujemy też wesele w plenerze, gdzie Para Młoda może zasadzić swoje wyjątkowe Drzewko Miłości.

Przygotujemy dla Państwa menu weselne dobrane do potrzeb – mamy doświadczenie w przyrządzaniu pyszności zgodnych z każdą dietą.Profesjonalna obsługa kelnerska zatroszczy się o każdego Gościa.

W sali bankietowej przyjęcie weselne lub rodzinne może odbywać się przy okrągłych stołach bankietowych lub przy wspólnym stole ustawionym w podkowę. Jesteśmy nastawieni na potrzeby Pary Młodej i pomagamy w wyborze dekoracji, menu, oświetlenia, muzyki czy profesjonalnej opieki dla dzieci Gości weselnych.
Dla Nowożeńców na noc poślubną przygotowaliśmy apartament gratis z opcją późniejszego wymeldowania, zaś Gościom weselnym proponujemy pobyt w komfortowych pokojach hotelowych w specjalnych cenach.

Parking dla Gości gratis.

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 364

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top