Hotel Graniczny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5386/151489208120518600.jpg
Cieszyn 43-400, woj. śląskie
Graniczna 46
tel.: 33 857 82 77
http://www.hotel.arge.pl/
hotel@arge.pl
Hotel Graniczny - Cieszyn

Hotel Graniczny ** znajduje się w bezpośrednim położeniu przy międzynarodowej trasie A1, prowadzącej z Gdańska przez Katowice i Bielsko do Czech. Hotel dysponuje 30 pokojami dwuosobowymi, również dla niepełnosprawnych oraz pokojem studio. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor i telefon. Do dyspozycji gości hotel oddaje także salkę konferencyjną, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Ponadto istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Hotel jest więc idealnym miejscem na szkolenie, kameralne spotkanie biznesowe oraz okolicznościowe.

Posiadamy także godną polecenia restaurację urządzoną w nowoczesnym stylu, serwującą potrawy kuchni regionalnej oraz tradycyjnej. Nasze menu zawiera pyszne domowe wypieki, które są wyjątkową atrakcją. W okresie letnim zapraszamy na dania grillowe do ogródka piwnego.

Jesteśmy przekonani, że dzięki miłej atmosferze, profesjonalnej obsłudze, przytulnym pokojom oraz dobrej lokalizacji sprawimy, iż pobyt w naszym hotelu pozostawi Państwu niezapomniane wrażenia. Bez wątpienia nasz Hotel Graniczny ** spełni oczekiwania tych, którzy wymagają wysokiej jakości usług za przystępną cenę. Ponadto zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty usług cateringowych, które świadczymy we własnej sali.

Jesteśmy gotowi na zrealizowanie każdego pomysłu na ciekawe spędzenie czasu, z dbałością o to, aby nasze imprezy miały swój oryginalny klimat dostosowany do okoliczności oraz oczekiwań naszych Gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 206

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top