Hotel Europa****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4503/151360114735460900.png
Lublin 20-002, woj. lubelskie
Krakowskie Przedmieście 29
tel.: 81 535 03 03
http://www.hoteleuropa.pl/
info@hoteleuropa.pl
Hotel Europa**** - Lublin

Nasza perełka XIX wiecznej architektury, zlokalizowana jest w samym centrum Lublina, tuż przy Placu Litewskim, w odległości zaledwie 350 metrów od Starego Miasta. 

Komfortowe pokoje i apartamenty, elegancka restauracja, kawiarnia i siłownia oraz bogata oferta centrum konferencyjnego – to tylko część tego, co mamy do zaoferowania w naszym hotelu.

Posiadamy 72 komfortowo wyposażone pokoje, w tym dwa apartamenty: Apartament Prezydencki i  Ambasadorski o ponad stumetrowej powierzchni, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających Gości. Dysponujemy 7 salami, w których już od 15 lat przygotowujemy spotkania rodzinne i biznesowe.

Jest nam niezwykle miło zaproponować Państwu korzystanie z usług naszego hotelu i gastronomii, a także organizowanie spotkań, konferencji, bankietów i cateringów. W Hotelu Europa**** zapewniamy Państwu wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Uświetnijcie ten dzień przyjęciem weselnym w stylowych, klimatyzowanych wnętrzach Hotelu Europa w Lublinie.

Oferujemy:

  • - wykwintne, indywidualnie dobrane menu
  • - pokój dla nowożeńców
  • - strzeżone miejsce parkingowe – gratis
  • - wynajem sali – gratis

Na Państwa życzenie zatroszczymy się o pełną oprawę przyjęcia weselnego (zespół muzyczny, dekoracje kwiatowe, wynajem limuzyny).

Zapraszamy również do organizowania wieczorków panieńskich i kawalerskich w Klubie Bohema.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 385

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top