Hotel Cristal Park ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6172/131521912906151900.jpg
Dąbrowa Tarnowska 33-200, woj. małopolskie
Sportowa 2A
tel.: 669 845 666
http://www.dabrowa.cristalpark.pl
hotel.dt@cristalpark.pl
Hotel Cristal Park **** - Dąbrowa Tarnowska

Hotel Cristal Park **** w Dąbrowie Tarnowskiej został uruchomiony w 2011 roku i jest jednym z niewielu hoteli czterogwiazdkowych w regionie. Znajdą w nim Państwo noclegi w bardzo dużych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Hotel Cristal Park **** w Dąbrowie Tarnowskiej jest luksusowym hotelem biznesowym, który zapewnia swoim gościom pełny zakres usług.

Dysponujemy bazą noclegową (30 pokoi) i gastronomiczną o odpowiedniej infrastrukturze dla grup szkoleniowo-integracyjnych, drużyn sportowych jak również osób indywidualnych i rodzin.

HOTEL należy do sieci Hoteli Cristal Park – luksusowych i wyjątkowych hoteli.

W naszym hotelu znajduje się restauracja Cristal.

Eleganckie wnętrza Restauracji Cristal to miejsce niezwykłe, kuszące niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi, które pozwalają oderwać się od codzienności.
Wykwintne potrawy przyrządzane przez cenionego Szefa Kuchni, urzekają nie tylko smakiem i aromatem, ale również elegancją podania.
Bogactwo przestrzeni i różnorodność aranżacji wnętrz restauracji pozwala gościom na odkrywanie naszych specjalności w oprawie uświetniającej zarówno rodzinny obiad, romantyczną kolację, jak i biznesowy lunch.

Hotel Cristal Park to idealne miejsce dla organizacji przyjęcia weselnego. Dla naszych Gości oferujemy bardzo dużą przestrzeń przystosowaną do organizacji przyjęć i bankietów.
Mają Państwo możliwość skorzystania z elegancko urządzonej Restauracji Cristal, o powierzchni 380m², znajdującej się w czterogwiazdkowym hotelu.

W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy również do Sal na I i II piętrze – które oprócz znakomitego wystroju zapewniają klimat odpowiedni do rangi wydarzenia.
Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz Gości.

Zapraszamy do spotkania i degustacji wybranego menu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 308

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top