Hotel Basztowy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6212/131521924346538400.jpg
Żnin 88-400, woj. kujawsko-pomorskie
ul. 700-lecia 1
tel.: 52 302 00 06 lub 512 254 197
http://www.hotel-basztowy.com.pl
recepcja@hotel-basztowy.com.pl
Hotel Basztowy - Żnin

Hotel Basztowy znajduje się w centrum Żnina. Lokalizacja hotelu zapewnia naszym gościom miłą i kameralną atmosferę starego miasta. Usytuowanie w pobliżu głównej trasy z Bydgoszczy do Poznania sprawia, że dojazd do hotelu nie jest skomplikowany. Bliska odległość od dworca PKS to także nasz atut.

Hotel Basztowy to najlepsze miejsce dla przyjęcia okolicznościowego (wesele i inne uroczystości rodzinne), bankietu. Zapraszamy także do organizacji zjazdów i sympozji. Posiadamy odpowiednie zaplecze, które umożliwi przeprowadzenie szkoleń, kursów językowych czy konferencji.

Restauracja pomarańczowa dysponuje 120 miejscami. Serwuje wysmienite dania kuchni polskiej jak i europejskiej. To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację przy świecach jak i uroczysty firmowy bankiet.
Restauracja czerwona słynie z różnorodności potraw - nie tylko kuchni polskiej, ale i włoskiej. Restauracja posiada 60 miejsc.

Oferujemy profesjonalną organizację przyjęć weselnych:

Przeprowadzimy je dla Państwa na wysokim poziomie. Wszystkim zajmiemy się kompleksowo.

Szczegółowego zaplananujemy całą imprezę:

- wybierzemy odpowiednią salę,
- ustalimy menu,
- wybierzemy zespół,
- zorganizujkemy transport dla gości oraz młodych,
- umówimy fotografa i operatora kamery,
- a skończymy na szczegółach, takich jak dobór repertuaru muzycznego, wybór tortu weselnego czy ustalenie wystroju i rozkładu miejsc dla gości.

Wszystko to oczywiście w porozumieniu z Parą Młodą.

Jesteśmy również w stanie zorganizować wszelkie atrakcje, które mogą uatrakcyjnić uroczystość weselną - pokazy fajerwerków, wystepy artysyczne czy pokazy tańca. Zapewniamy najlepszych wodzirejów, super obsługę kelnerską i w razie potrzeby dyskretną ochronę. U nas zorganizujesz ślub i wesele w cenie do której sam dojdziesz organizując i kalkulując wszystko na własną rękę.

Dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- i 4- osobowymi oraz jednym apartamentem.

W salach Hotelu Basztowego zorganizujemy także przyjęcia dla dzieci - baliki czy inne imprezy okolicznościowe na pewno długo pozostaną niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 366

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top