Hanza Pałac****Wellness & SPA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6601/149621962100709600.jpg
Warlubie 86-160, woj. kujawsko-pomorskie
Rulewo 13
tel.: 52 320 90 94
http://hanzapalac.pl
recepcja@hanzapalac.pl
Hanza Pałac****Wellness & SPA - Warlubie

Hanza Pałac Wellness & SPA****

U wrót malowniczych Borów Tucholskich, w otoczeniu dwustuletniego parku, z dala od zgiełku, pośpiechu i problemów wielkiego świata, przed spragnionymi relaksu w najczystszej postaci podróżnymi swe gościnne podwoje otwiera Hanza Pałas Wellness & Spa czterogwiazdkowy hotel, w którego pałacowych wnętrzach czas zdaje się zwalniać bieg, a mnogość oferowanych atrakcji dostarcza niezapomnianych wrażeń, do których chce się wciąż wracać i wracać…

Hanza Pałac Wellness & SPA**** to wyjątkowe miejsce, w którym możecie Państwo zorganizować niezapomnianą uroczystość weselną czy imprezę okolicznościową. Do dyspozycji są klimatyzowane sale bankietowe.

Przyjęcia weselne w Hanza Pałac organizowane są w 4 klimatyzowanych salach bankietowych. Dwie z nich – Sala Wodna i Sala Parkowa – mieszczą się w nowej, modernistycznej części hotelu, której wystrój to połączenie architektonicznego minimalizmu z nowoczesnością. Obie sale posiadają bezpośrednie wyjście na pałacowe tarasy i umożliwiają organizację tradycyjnych wesel do stu osób.

Dwie kolejne, mniejsze sale zlokalizowane są w zabytkowej części hotelu. Sala Pałacowa, z widokiem na czarujący dwustuletni park, ma typowy dla tego obiektu charakter, podkreślający atmosferę weselnego przyjęcia na maksymalnie 40 osób, z udziałem rodziny, przyjaciół i bliskich znajomych.

Sala Kominkowa, o której niepowtarzalnym klimacie stanowią kominek i niewielka biblioteka, to z kolei miejsce idealne na kameralny obiad weselny w wąskim gronie najbliższych (do 20 osób).

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdują się informacje o naszym obiekcie i oferty.

Zapraszamy do kontaktu!!!

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 475

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top