Grupa Morikai

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8526/150753860644072800.png
Sosnowiec 41-200, woj. śląskie
Małachowskiego 28
tel.: 692 851 636
http://morikai.pl
info@morikai.pl
Grupa Morikai - Sosnowiec

Grupa Morikai to usługowe combo stworzone do świadczenia profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie oprawy fotograficznej i muzycznej imprez (eventów) prywatnych i biznesowych.

Zespół na wesele - na nowoczesne wesele (także urban wedding) z tradycyjnymi elementami uroczystości. Muzyczna podróż w czasie poprzez kilkanaście stacji z największymi przebojami ostatniego półwiecza. Starannie omijamy obciach i tandetę, co oznacza, że na stacjach disco polo czy biesiadnej pędzący Cover Band nie zatrzymuje się wcale.... :-). Imprezę okraszamy nienaganną i humorystyczną konferansjerką, efektami świetlnymi i wytwornicą dymu :). Eleganckie wesela z klasą, eventy, bankiety i inne imprezy okolicznościowe na terenie całej Polski!

Fotografia ślubna - Fotograf na wesele - legenda polskiej fotografii sportowej ostatnich lat - Jerzy Kleszcz - obecnie na naszym pokładzie! Niegdyś fotografował emocje, jakie wyzwalały się podczas rywalizacji na sportowych arenach, dziś także fotografuje emocje, zmienia się tylko arena ;-).

Biżuteria hand made - biżuteria artystyczna - ręcznie robiona biżuteria, którą charakteryzuje wyrazista forma. Ceramika, rzemień, sznurek, koraliki... mnogość tworzyw i pełna inwencji do ich wykorzystania głowa naszej Marty. Jeśli szukasz alternatywnych dodatków i na co dzień i od święta, zajrzyj do nas i obejrzyj realizacje.

Oferta Morikai została skonstruowana w sposób modułowy. Usługi jakie oferujemy to:

- oprawa muzyczna imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, sylwestry, imprezy firmowe i inne)
- fotografia okolicznościowa (wesela, chrzciny, komunie, eventy...)
- produkcja biżuterii artystycznej (hand made) na zamówienie i z dostępnych katalogów

Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z nami na naszej stronie www. Pozdrawiamy odwiedzających, Grupa Morikai.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 549

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2017-11-09
Polecam, rzeczowo i konkretnie. Wszystko z ustaleniami mailowymi i telefonicznymi, umowa przejrzysta i bez ukrytych gwiazdek, a sam przebieg imprezy według tego co umawialiśmy. Super Grupa! Pozdrawiam odwiedzających ;-).
Top