Gościniec Magnat

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5680/150407534564266500.png
Zamość 22-400, woj. lubelskie
Kalinowice 187
tel.: 84 616 70 20
http://www.gosciniecmagnat.pl
gosciniec.magnat@op.pl
Gościniec Magnat - Zamość

Witamy Państwa serdecznie!
Zajmujemy się organizacją takich uroczystości jak: wesela, komunie, bankiety, okolicznościowe imprezy rodzinne oraz innych uroczystości na życzenie naszych klientów.

Właścicieli firm poszukujących sal konferencyjnych zapraszamy do nas - posiadamy trzy niezależne sale o wysokim standardzie.
Zapraszamy również do naszego Gościńca osoby poszukujące noclegów w okolicach Zamościa - oferujemy miejsca noclegowe w pokojach o wysokim standardzie.

Nasze główne atuty to:

- pracownicy - perfekcyjna i miła obsługa
- klimatyzowane sale - na wesela i inne uroczystości
- noclegi, pokoje gościnne - wysoki standard pokoi
- kuchnia - mistrzowsko przygotowane domowe potrawy
- komfort - obszerny parking

Gościniec Magnat od początku swojej działalności świadczy usługi związane z organizacją przyjeć weselnych oraz innych przyjeć okolicznościowych, dla Państwa komfortu oferujemy również pokoje do wynajęcia oraz 3 niezależne sale konferencyjne.

Jeżeli poszukują Państwo sali na przyjęcie weselne, komunijne lub chcą Państwo zorganizować bankiet lub urodziny - zapraszamy do naszego Gościńca. W każde zorganizowane u nas przyjęcie wkładamy zawsze dużo serca i pasji, staramy się by przyjęcie weselne zorganizowane u nas utkwiło głęboko w pamięci nowożeńców. Zamawiając salę na przyjecie u nas mają Państwo gwarancję, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się być otwarci na życzenia i oczekiwania wszystkich naszych klientów. Posiadamy klimatyzowane sale, dzięki czemu nasi Goście mogą oddać się zabawie i urokowi imprezy. Dla wygody wszystkich gości oddaliśmy do użytku obszerny parking.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty ...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 383

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top