Gabriela i Andreas Forini - Iluzjoniści

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2863/153614730435623700.jpg
Katowice 40 319, woj. śląskie
Katowice
tel.: 604 175 248
http://www.forini.pl
forini@wp.pl
Gabriela i Andreas Forini - Iluzjoniści - Katowice

Profesjonalni artyści sztuki iluzji pożądani na krajowych i światowych rynkach rozrywki.

W plejadzie artystów sztuki tworzenia złudzeń, w tym iluzjonistów polskich, bez trudu możemy odnaleźć prawdziwych mistrzów jak i tych, którzy w tym fachu niczym szczególnym nie wyróżnili się. Właśnie do tych pierwszych, czyli do mistrzów z całą pewnością zalicza się Andreas Forini - jeden z czołowych klasyków sztuki iluzji.

Andrzej Kandzia, bo takie jest prawdziwe imię i nazwisko tego artysty, urodził się na Śląsku w Katowicach dnia 1 listopada 1961 roku.

Forini mistrzem nie został z dnia na dzień.
Do poziomu mistrzowskiego dochodził przez wiele pracowitych lat. Był uczniem nieżyjącego już Andrzeja Śliwy - Wyszomirskiego, zaś idolem jego do dziś pozostał Haruo Shimada - iluzjonista z dalekiej Japonii, którego Andrzej podziwiał szczególnie za mistrzowską technikę.

Andreas Forini specjalizuje się w sztuce pojawiania gołębi i jest mistrzem w tej dziedzinie.
Etiuda z gołębiami w wykonaniu Gabrieli i Andrzeja dopracowana jest do perfekcji, co sprawia, że Duo Forini zalicza się do czołówki artystów zajmujących się tą dziedziną sztuki iluzji.

Wytrwałość, ciągła praca nad sobą i repertuarem, spowodowały, że sztuka tworzenia złudzeń stała się dla Andrzeja pasją, którą do dziś pielęgnuje. Zawsze elegancki, o ujmującym sposobie bycia, zjednuje widzów, którzy z niedowierzaniem obserwują jak w jego rękach to, co niemożliwe, staje się rzeczywistością.

Programy iluzjonistyczne w wykonaniu Duo Forini to show na najwyższym poziomie, przepełnione najpiękniejszymi efektami iluzji klasycznej, prezentowanymi z dużą elegancją. Gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1883

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top