Foto-kolor usługi fotograficzno filmowe

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/353/149166312654333400.jpg
Września 62-300, woj. wielkopolskie
Elbląska 1
tel.: 61 437 70 82
http://www.foto-kolor.pl
foto-kolor@go2.pl
Foto-kolor usługi fotograficzno filmowe - Września

  Firma Foto-kolor z siedzibą we Wrześni powstała w 1992 roku. Nabyte doświadczenia przez te wszystkie lata pozwalają nam zaoferować Wam usługi fotograficzne oraz filmowe na najwyższym poziomie.

           Fotografię i film ślubny wykonujemy na terenie całego kraju. Jednak główny obszar naszej działalności to Wielkopolska, Poznań, Gniezno, Słupca, Kalisz, Konin, Koło, Września.

           To dzięki Wam wspinamy się na coraz wyższe szczeble sztuki filmowej i fotograficznej. Współpracujemy z tymi, których wymagania i zaangażowanie stawiają nam nowe wyzwania. Nasza ciężka praca i poświęcony czas, to gwarancja Waszego zadowolenia, a rozwiązania, które oferujemy pozwalają zobaczyć Was w prawdziwie kinowym wydaniu. 

           Wszystkie zdjęcia, które otrzymujecie ze swojego wesela są profesjonalnie obrobione, wyselekcjonowane, a film ślubny perfekcyjnie zmontowany w nowoczesnym stylu.

Usługi, jakie wykonujemy: 

fotografia ślubna, reportażowa, okolicznościowa.

filmowanie (śluby, filmy reklamowe, reportaże itp.)

sklep internetowy - www.fotokolor.net

odbitki fotograficzne do formatu 70x100cm, gadżety foto, kalendarze, foto książki, oraz wiele innych produktów, które można zamówić również przez internet. www.fotokolor.net

zdjęcia do dokumentów, dowodowe, paszportowe,legitymacyjne. Jeśli pragniesz profesjonalnych zdjęć do dokumentów, potrzeba Ci profesjonalnego fotografa. Niezależnie czy jesteś modelem, artystą lub kierownikiem, nasze wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów są dobrą inwestycją w Twój profesjonalny wizerunek.

 fotografia portretowa i reklamowa.

Dobry portret oddaje osobowość postaci widocznej na zdjęciu w unikalny i przyciągający uwagę sposób. Foto-kolor wie, jak wydobyć to co najlepsze z osób, które fotografuje. 

Korzystając z naszych usług od razu dostrzeżesz ponadprzeciętne doświadczenie i umiejętności przyjaznego personelu. Niezależnie od tego czy jesteś sam, w parze lub grupie osób, zrobimy wszystko, abyś czuł się komfortowo. Dzięki temu Twoja pewność siebie i rozluźnienie będą od razu widoczne na zdjęciach. Jeśli tylko masz na to ochotę, możesz przyjechać na sesję z Twoim ukochanym pupilem!

Nasza firma to gwarancja udanego i w pełni profesjonalnego reportażu ślubnego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3853

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top