Lokale weselne - Sopot

Lokale weselne - firmy ślubne z miasta Sopot

Wyników: 10
Polecane Godding
Sopot
 Godding Sopot, piękne miejsce na wesele, ślub w plenerze, piękne otoczenie, ogród, 
Polecane Hotel Miramar **
Naszą mocną stroną jest duża ilość profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz baza noclegowa dla 250 osób co pozwala nam organizował konferencje nawet dla najbardziej wymagających Klientów Biznesowych.
Polecane Hotel Villa Aqua
Restauracja Villa Aqua to propozycja dla tych, którzy tak ważne uroczystości swego życia pragną spędzić w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół w atmosferze, która głęboko zapadnie w pamięci, budząc niepowtarzalne emocje oraz wspomnienia.
W naszych restauracjach podajemy dania serwowanie przez profesjonalną obsługę, a przygotowywane przez wybitnego kucharza Michała Kuncewicza. Łączy on w przyrządzanych potrawach wyrafinowany kunszt kuchni francuskiej, lekkość włoskiej i bogactwo tradycyjnej kuchni polskiej.
     Niesamowite miejsce na wesele. Hotel usytuowany przy samej plaży w Sopocie tuż przy malowniczej przystani rybackiej. Dopełnieniem Państwa pobytu będzie wizyta w naszym SPA i skorzystanie z wyrafinowanych zabiegów przynoszących ulgę ciału. Profesjonalny personel pomoże dobrać odpowiednie zabiegi...
Top