Lokale weselne - Opolskie

Lokale weselne - firmy ślubne z województwa opolskiego

Wyników: 64
Polecane Resort Pod Lasem
Resort Pod Lasem to doskonałe miejsce na zorganizowanie zabawy weselnej, a nawet ślubu w plenerze. Ciekawe pakiety, dobre menu weselne. Apartament ze śniadaniem dla pary młodej. Możliwość pomocy w transporcie gości, zapewnieniu oprawy muzycznej. Wystrój sali weselnej. Profesjonalna obsługa barmańska i wiele więcej. Zap...
Polecane Dwór Myśliwski Hubertus
Brynica
To malownicze miejsce specjalizujące się w organizacji przyjęć dużych i małych. Swoich gości zaskakujemy doskonałą kuchnią czerpiącą z tradycji polskich i myśliwskich, a także jedyną w swoim rodzaju atmosferą, która jest efektem stylizacji lokalu, a także jego lokalizacji. Zapraszamy Serdecznie!
Hotel znajduje się 3 km od autostrady A4 i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz łazienką. Hotel dysponuje salą restauracyjna dla 100 osób, oraz oddzielną salą weselną dla 140 osób wyposażoną w sprzęt muzyczny i oświetleniowy, z duzym tarasem i parkietem.
Niezwykłe miejsce, umiejscowione z dala od miejskiego zgiełku. Ekskluzywnie odnowiony neogotycki pałac z XVII wieku jest perłą Opolszczyzny. Położony w malowniczym parku zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil, gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.
Top