Dwór Sześć Dębów w Prusewie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4984/131521414400988700.jpg
Wierzchucino 84-113, woj. pomorskie
Prusewo 1, Pucka 8
tel.: 58 673 57 37 lub 604 553 606
http://www.prusewo.pl/
szescdebow@prusewo.pl
Dwór Sześć Dębów w Prusewie - Wierzchucino

Zapraszamy do dworu „Sześć Dębów” położonego w miejscowości Prusewo, 7 kilometrów od morza. Jest to zabytkowy dwór, zwany również zabytkowym pałacem, a wraz z parkiem i dziedzińcami stanowi założenie dworsko-parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. pomorskiego. W lipcu 2006 roku, po kilku lat pracach remontowo-adaptacyjnych w salonach, w pokojach hotelowych i restauracji zawitali pierwsi Goście. Został także odrestaurowany malowniczy park otaczający dwór od strony zachodniej.


Restauracja
Zapraszamy Państwa do smakowania dań, w których wykorzystujemy warzywa, owoce i zioła rosnące w parku. „Wykwintna domowa kuchnia” latem lekka, pachnąca malinami, a wraz z nadejściem jesieni wzbogacona także o grzyby i leśne owoce. Dwór Sześć Dębów nad morzem w karcie dań obowiązkowo oferuje dania z ryb, w tym tatara ze śledzia oraz łososia. Pachnące owoce i zioła zerwane o świcie dodają smaku i aromatu pysznym deserom i ciastom przygotowywanym przez Szefową Kuchni. W ciepłe letnie dni nasza restauracja „wychodzi” na taras i do parku, gdzie w promieniach słońca można spędzać wspaniały czas w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.


Wesele nad morzem
Przyjęcie weselne we dworze i w otaczającym parku będą z pewnością dla Pary Młodej i gości weselnych, niezapomnianymi chwilami, uwiecznionymi w pamięci i na zdjęciach. Eleganckie wnętrza, obiad podany na kremowej porcelanie, dekoracje kwiatowe w salonach i w parku, liczne świece oraz lampiony uczynią ten dzień wyjątkowym.

Gości weselnych witamy kieliszkiem wina musującego,natomiast Para Młoda otrzyma w prezencie apartament z widokiem na malowniczy park. Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością uwzględniającą Państwa indywidualne oczekiwania.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 167

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top