Dwór Świdnik PP. Twardowscy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5290/150877640039427100.png
Łukowica 34-606, woj. małopolskie
Świdnik 1
tel.: 18 333 75 49 lub 510 131 537
http://www.dworswidnik.pl
informacja@dworswidnik.pl
Dwór Świdnik PP. Twardowscy - Łukowica

Wieś Świdnik położona jest w Gminie Łukowica powiatu limanowskiego przy drodze Limanowa - Raszówki - Naszacowice Nowy Sącz w dolinie prawego dopływu Słomki. Świdnicki dwór wzniesiony został w 1752 roku położony w starym parku krajobrazowym, wyraźnie odcinającym się od rosnących wokoło sadów. Park przecięty jest w połowie aleją, poprowadzoną od drogi i zakończoną kolistym podjazdem pod wejściowy ganek.

Dwór posiada bogaty detal architektoniczny. Dwa rokokowe kominki dwukondygnacyjne; jeden z ramą ornamentalną i maszkaronem, drugi skromny z ornamentem, a także częściowo zachowaną, bądź odtworzoną stylową stolarkę z profilowanymi płycinami, okładzinami futryn drzwi i obramieniami okien. Na końcu brzozowej alejki po stronie południowo-wschodniej znajduje się dworska kaplica z XVIII wieku. Murowana, półokrągła, sklepiona kolebkowo z kamiennym portalem. W jej wnętrzu znajduje się obraz Matki Boskiej Bolesnej z początku XIX w.

Więcej informacji na temat Dworu znają Państwo na stronie internetowej www.dworswidnik.pl.

W tej bajkowej scenerii organizujemy wesela, konferencje oraz inne imprezy okolicznościowe do 200 osób. Posiadamy w ofercie dodatkową scenę taneczną w okresie letnim. Dysponujemy dużym parkingiem.
Oferujemy także pełną obsługę cateringową organizowanych imprez. Dodatkowe informacje udzielamy telefonicznie.

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 546

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top