DUO Zespół Muzyczny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1732/149166314132806100.jpg
Bytom 41-902, woj. śląskie
Plac Wojska Polskiego 7
tel.: 503 938 931
http://www.duostyl.pl
adam@duostyl.pl
DUO Zespół Muzyczny - Bytom

Od 1997r. zespół muzyczny DUO specjalizuje się w oprawie muzycznej i rozrywkowej wesel. W tym czasie mieliśmy przyjemność grac na weselach i niezliczonych ilości imprez plenerowych, okolicznościowych, sylwestra, itp. dzięki którym mamy bardzo duże doświadczenie i możemy się z wami niektórymi spostrzeżeniami podzielić.

Zabawa weselna dzieli się na poszczególne etapy, oczywiście wszystko jest uzależnione od tego w jakim regionie naszego kraju gramy.

Na samym początku witamy młodą parę, na wejście gra się marsza Mendelsona, później czas na toasty i odśpiewanie sto lat. W lokalach z prawdziwego zdarzenia lampki z szampanem podają kelnerzy, ale zazwyczaj muszą to robić sami goście. Po wzniesieniu toastu czas na życzenia ze strony gości, często takie życzenia są składane pod kościołem po mszy, ale oczywiście jest to uzależnione od pogody. Po życzeniach czas na obiad.

Po spożyciu obiadu zaczyna się część rozrywkowa przyjęcia weselnego, pierwszym tańcem młodej pary.

Utwór na pierwszy taniec wybiera sobie młoda para.

Po pierwszym bloku muzycznym czas na następną atrakcję jaką jest tort weselny. Oczywiście jest z tym związana cała otoczka od wprowadzenia tortu na salę, zespół gra w tym czasie fanfary, po krojenie przez młodą parę pierwszych kawałków tortu i podanie ich rodzicom. Po torcie zazwyczaj młoda para udaje się z fotografem i kamerzystą na sesję plenerową, trwa to około 2 godzin.

Po powrocie zespół muzyczny ma wreszcie możliwość przeprowadzenia pierwszych konkursów, co czyni. Na początku organizowane są konkursy grupowe, z czasem zespół robi zabawy indywidualne. Jeżeli chodzi o rodzaje konkursów to jest temat rzeka na inny artykuł.

Następną atrakcją weselną są oczepiny, oczywiście przebieg oczepin jest ustalany z młodą parą. Po oczepinach czas na podziękowania dla rodziców. Młoda para wybiera sobie utwór na tą okazję i wspólne z rodzicami go tańczy przy udziale gości weselnych.

Po ceremonii oczepin zostaje tylko zabawa do białego rana (czas zabawy określa umowa z zespołem muzycznym).

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1656

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top