Dom Weselny Teresy Szelest

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5503/150468872791822800.png
Chełm 22-100, woj. lubelskie
Rampa Brzeska 15
tel.: 82 560 38 72 lub 601 34 24 25
http://www.domweselny.dapex.pl
dapex@o2.pl
Dom Weselny Teresy Szelest - Chełm

Wasze zaślubiny są wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym jak pierwsza miłość.
Niestety nie jest łatwo przygotować naprawdę piękną uroczystość weselną. Każde niedociągnięcie może przyćmić radość i szczęście w tym niezapomnianym dniu. Nie ryzykujcie powierzcie nam to zaszczytne zadanie, a zrobimy wszystko, aby Wasze wesele było wspominane jako najszczęśliwszy dzień Waszego życia.

Nasz Dom Weselny istnieje na rynku od 2000 roku. Cieszy się dużym bardzo dobra opinią klientów. Naszą ofertę naszą kierujemy do osób, które szukają wyjątkowego miejsca do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Nasi goście wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny czy imprezy firmowe. Dwie obszerne, klimatyzowane sale, taneczna i konsumpcyjna, pozwalają pomieścić około 150 osób. Spokojna okolica oraz cisza i spokój gwarantują mile spędzony czas oraz wspaniałą zabawę. Na Państwa życzenie zorganizujemy wiejski stół w skład którego wchodzą wyroby przygotowane przez gospodarzy.

W trakcie trwania przyjęcia do dyspozycji gości oddajemy duży, ogrodzony i chroniony parking bezpośrednio przed budynkiem.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 487

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top