Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3739/149166318150078300.jpg
Jawor 59-400, woj. dolnośląskie
Kuziennicza 14
tel.: 600 432 483, 768 711 430
http://dom-weselny.com.pl
weselny@g.pl
Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem - Jawor

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu.

Świadomość tego, że nie musisz się o nic martwić to główna zaleta naszej oferty, skierowanej do przyszłych nowożeńców szczególnie ze Środy Śląskiej, Legnicy, Złotoryi, Strzegomia, Wałbrzycha, Świebodzic, Jawora.

Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem, który specjalizuje się w przygotowywaniu wesel i różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, które pozostawiają wyłącznie dobre wspomnienia i sprawiają, że goście często do nas wracają.

Organizując wesela staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół i uzgadniać go z naszymi Klientami. Niezwykle starannie dopasowujemy wystrój sali weselnej, ustalamy kolorystykę dekoracji ślubnych, a także proponujemy ciekawe menu i oprawę muzyczną (również na żywo).

Dzięki tym wszystkim zabiegom, nasze wesela uczestnicy wspominają i pamiętają naprawdę długo.


Sala weselna Pod Ulubionym Jaworem jest usytuowana w dobrze odgrodzonym kompleksie zieleni, z dogodnym dojazdem. Sala weselna pozwala na dobrą zabawę i wygodne świętowanie dla nawet 220 gości. Fachowo ustawione i bogato udekorowane stoły dają komfort i wyjątkowy klimat, zarówno Młodej Parze jak i ich gościom. Miła i sprawna obsługa dodatkowo uprzyjemnia przebieg całej uroczystości weselnej, co buduje wyjątkowy klimat pozostawiający po zabawie w naszej sali weselnej wyłącznie dobre wspomnienia.

Ze względu na zapotrzebowanie, w naszej ofercie obok organizacji przyjęć weselnych, z noclegami lub bez, znajdują się także inne imprezy okolicznościowe takie jak:

chrzciny,

komunie,

bale,

bankiety,

imprezy firmowe.

W naszej restauracji możesz zjeść smaczny posiłek za naprawdę dobrą cenę. Proponujemy świeże dania obiadowe i nie tylko, odpowiednie dla dorosłych i dzieci ze szczególnym ukłonem w stronę Klientów z województwa dolnośląskiego i miejscowości takich jak: Środa Śląska, Legnica, Złotoryja, Strzegom, Wałbrzych, Świebodzice, Jawor.

Wszystkie kulinarne propozycje dostępne w naszej restauracji, przygotowywane są z prawdziwą pasją przez naszych sprawdzonych kucharzy. Profesjonalna obsługa i ciepłe wnętrze restauracji, usytuowanej w spokojnej okolicy wśród zieleni, dodatkowo sprzyjają relaksowi i regeneracji.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1697

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top