Dom Weselny Paula

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5103/131521588623379400.jpg
Lubinicko 66-200, woj. lubuskie
Lubinicko 33
tel.: 697 022 090 lub 697 022 080
http://https://pl-pl.facebook.com/domweselnypaula/
biuro@domweselnypaula.pl
Dom Weselny Paula - Lubinicko

Dom Weselny Paula oferuje Państwu profesjonalną organizację, fachową pomoc przy własnym komponowaniu i ustalaniu menu, oraz niezapomnianą atmosferę i wyśmienitą ucztę.

Wesela organizujemy do 80 osób.

Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd i atrakcyjne położenie na terenie zamkniętego kompleksu sprawi, że poczujecie się bardzo bezpiecznie. Dla gości spragnionych spokoju i odpoczynku udostępniamy ogród wyposażony w ławeczki . Z myślą o zmotoryzowanych gości zapewniamy parking.

Dom Weselny w Lubinicku to połączenie współczesnej funkcjonalności z tradycyjnym wyglądem. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, rocznic, studniówek i balów itp. Zajmujemy się także organizacją bankietów biznesowych, integracyjnych spotkań, zjazdów i konferencji. Nasz lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dobry dojazd i atrakcyjne położenie pośród zieleni, sprawi że poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Gwarantujemy miły nastrój w przytulnym wnętrzu, wyspecjalizowaną i sprawną obsługę.Miło, smacznie i fachowo!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 497

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-02-22
Było tutaj wspaniale, elegancko, duża sala, świetnie nagłośniona, personel przemiły, wszyscy byli uśmiechnięci, bardzo dobre rolady i zupy na weselu, wrócimy na pewno :)
Top