Dom Weselny OLA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5030/153503096942628700.png
Jabłonna 23-114, woj. lubelskie
Jabłonna 62a
tel.: (81) 751-95-47, 515-306-731
http://www.domweselnyola.pl/
domweselnyola@gmail.com
Dom Weselny OLA - Jabłonna

Dom weselny OLA położony jest na obszarze parku krajobrazowego przy alei jesionowej prowadzącej do zespołu pałacowego wybudowanego przez ród Feterów. Od początku budynek wraz z parkingiem i ogrodem został zaprojektowany do organizacji przyjęć weselnych, tak aby spełniać wszystkie normy z tym związane. Znakomita lokalizacja na terenie zamkniętym sprawia że czujemy się bezpiecznie. Naszymi atutami jest ciepła i domowa atmosfera, cisza i spokój oraz spacery po alei jesionowej.
Istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji podczas różnych uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i sugestie!

W lokalu znajduje się sala balowa z antresolą, o ciekawej i niespotykanej architekturze, która mieści 250 osób oraz taras dla orkiestry. Do przygotowywania posiłków posiadamy pełne zaplecze według standardów unijnych, a przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas delektując się smakiem naszych potraw.

Ponadto:
- Posiadamy pokoje gościnne oraz pokój dla nowożeńców
- Zatrudniamy kucharzy z wieloletnim doświadczeniem
- Menu ustalamy wraz z klientem.

Na życzenie klienta organizujemy ”wiejski stolik” ( swojska kiełbaska, salceson, smalec, ogórki kiszone, chlebek oraz ”koniaczek”) oraz beczkę piwa w stylowym rolbarze!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 199

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top