Dom Weselny Imprez Art

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4645/131521327374160600.jpg
Starachowice 27-200, woj. świętokrzyskie
ul. Pastwiska 18
tel.: 600 803 814, 604 796 784
http://www.imprezart.pl/o_nas/index.html
wesela@imprezart.pl
Dom Weselny Imprez Art - Starachowice

Działamy na lokalnym rynku od 2000 roku, zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy jedyną z największych sal weselnych w mieście. Przez wiele lat działalności nabraliśmy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak zamieniać ten jedyny dzień w przeżycie, którego nie zapomną państwo do końca życia. Miejsce, w którym się znajdujemy jest to cicha i spokojna, pełna zieleni dzielnica Starachowic. Dzięki takiemu usytuowaniu jesteśmy idealnym miejscem na zorganizowanie wesela, bankietu, komunii, sylwestra czy studniówki. Poprzez indywidualne podejście do klienta sprawiamy, że każda impreza jest niepowtarzalnym przeżyciem. Mamy nadzieję, że spełniamy Państwa oczekiwania i skorzystacie z oferowanych przez naszą firmę usług.

Dzień w którym mówi się " TAK " osobie, którą się kocha to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Dlatego każdy z nas myśli tylko o tym, żeby wszystko było w tym dniu na jak najwyższym poziomie i dopięte na ostatni guzik. My jesteśmy dla Państwa po to aby ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i zapamiętany jako jeden z najwspanialszych.

Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne do 230 osób, zapewniając pełen profesjonalizm w przytulnej i domowej atmosferze. Od dawna wiadomo że to ludzie tworzą najlepszą zabawę lecz to my zadbamy o to by było smacznie, profesjonalnie i pęknie.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3223

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top