Dom Nasutów

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5032/131521431795503400.jpg
Nasutów 21-025, woj. lubelskie
Nasutów 98A
tel.: 81 756 79 01
http://www.nasutow.pl/
rezerwacja@nasutow.pl
Dom Nasutów - Nasutów

Dom Nasutów znajduje się w malowniczych lasach kozłowieckich, które w połączeniu ze staropolską architekturą naszego ośrodka nadają imprezom i konferencjom wyjątkowy charakter. Urokliwa przyroda nadaje temu miejscu wyjątkową atmosferę. Duże rodzinne imprezy i spotkania integracyjne organizujemy z wykorzystaniem sali namiotowej mieszczącej 250 osób.

Organizujemy:

- szkolenia,
- konferencje,
- imprezy rodzinne,
- integracyjne imprezy plenerowe.

Zapewniamy naszym Gościom wygodne pokoje, 5 funkcjonalnych sal konferencyjnych oraz odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju imprez. Dysponujemy 65 miejscami noclegowymi, w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Gwarantujemy również bezpłatny parking.

W Domu Nasutów serwowane są wyśmienite dania tradycyjnej polskiej kuchni. Wszystkie z nich przygotowane są ze świeżych i naturalnych produktów zapewniających wyjątkowe walory smakowe. Naszym gościom polecamy specjały nasutowskiej kuchni regionalnej, do których należą m.in.: zawijasy nasutowskie, szynka pieczona w macierzance, postniczki, bigos burakowy z fasolą, sałatka perłowa z lubczykiem, dzik w jabłkach oraz miód z własnej pasieki.

Nasze oryginalne potrawy zostały Laureatami V edycji Konkursu Wojewódzki Lider Smaku 2009. W kategorii wyroby wędliniarskie i mięsne tytuł Laureata otrzymał Pasztet „Dom Nasutów”, a w kategorii produkty i potrawy gotowe tytuł Laureata otrzymała Sałatka leśna z żurawiną.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 271

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top