Dobrzec

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5840/131521807754512900.jpg
Kalisz 62-800, woj. wielkopolskie
Biskupicka 21
tel.: 516 806 482
http://dobrzec.wartobyc.pl/en_pl/
trmanagement@o2.pl
Dobrzec - Kalisz

Sala Dobrzec istnieje od 12 lat i od początku nieprzerwanie jako sala bankietowo – weselna cieszy się dużym zainteresowaniem na organizację imprez okolicznościowych, a podczas imprez karnawałowych pełnym kompletem gości.

Klientów przyciągamy super atmosferą, zawsze świeżym i bardzo smacznym jedzeniem. Nasi klienci wychodzą zadowoleni wiedząc, że na kolejnej imprezie znów stoły będą się uginały od wszelakiego jadła.

Proponujemy przede wszystkim kuchnię staropolską i śródziemnomorską z elementami fusion. Nasze potrawy wyróżnia przede wszystkim bogaty smak oraz nowatorskie dekoracje. Naszym specjałem jest tradycyjny barszcz czerwony na owocach suszonych z dużą ilością czosnku, a także marynowany kark pieczony w piecu. Specjalizujemy się także w lekkich sałatkach, których w swojej ofercie mamy ponad 30. Natomiast z przystawek rybnych szczycimy się pangą faszerowaną łososiem w sosie jabłkowo chrzanowym. Ważnym faktem, o którym należy wspomnieć jest to, że u nas klient sam określa kwotę, w której chce zorganizować swoje przyjęcie.

Na Sali w Dobrzec możesz zorganizować wesele na maksymalnie 120 osób. Organizujemy także mniejsze przyjęcia: komunie, osiemnastki itp., jak również duże imprezy "zasiadane” na ponad 200 osób. Możemy także zorganizować przyjęcie w miejscu wskazanym przez klienta i w tym wypadku nie mamy żadnych ograniczeń.

Prowadzimy również wypożyczalnie aut, w tym limuzyn. Dysponujemy Hummerem, Fordem Mustangiem, Porsche Cayenne, BMW 760iL, Mercedesem S a także Oplem Insignią. Naszym klientom oferujemy wysokie rabaty. Szczegóły na stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 175

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top