DJ Trikmen na wesele

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9143/153450233156543600.png
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Bystrzańska 99
tel.: 606 665 529
http://www.djtrikmen.pl
kontakt@djtrikmen.pl
DJ Trikmen na wesele - Bielsko-Biała

Witam Cię na mojej stronie. Poznajmy się trochę bliżej.
Trafiając na moją stronę zapewne szukasz konkretów a na tej stronie tylko takie znajdziesz.
Nazywam się Jan Konior i jestem Dj’em od 2009 roku. Jednak moja przygoda z muzyką zaczęła się już w szkole podstawowej, jako młodzieniec grałem na akordeonie i fortepianie … bla bla bla … można tak pisać w nieskończoność, ale miało być konkretnie.

Staram się być zawsze uśmiechniętym i szalonym Dj’em, który sprosta każdemu wyzwaniu. Podchodząc indywidualnie do każdego klienta, wiem, że każda impreza to coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Nigdy nie wiem co wydarzy podczas imprezy. Dzięki doświadczeniu, które zdobywałem przez ostatnie lata potrafię zareagować na każdą sytuację na parkiecie w taki sposób aby bawiący się ludzie przenosili swoje emocje do najdalszych zakątków świata i wspomnień. Jeżeli szukasz DJ’a który będzie usypiał wszystkich Twoich gości, koniecznie zadzwoń do kogoś innego! Każda impreza jest inna, więc indywidualnie potraktuję i Twoje zlecenie. Pomogę i podpowiem jak należy zorganizować każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Potrafię zagrać imprezę w wielu stylach muzycznych ( lata 60-70-80-90, disco, r&b, disco polo, muzyka biesiadna i góralska, włoska, itd… ). Osobiście słucham R&B, House oraz Pop. Poprowadzę konkursy i zabawy.

To co wyróżnia mnie spośród wielu Dj’i to istotny fakt:
„Szanowni Państwo zawsze imprezę gram na żywo, nie mam z góry określonej play listy i nie wiem co będę grał na Waszej wyjątkowej imprezie”.
Jeżeli spotkasz, kiedykolwiek na swojej drodze osobę, która powie Ci, że ma już ułożoną play listę na Twoją imprezę to zacząłbym się zastanawiać, czy na pewno skorzystałeś z usług odpowiedniej osoby.

Jestem rezydentem prestiżowego Klubu Chacharnia w Czechowicach Dziedzicach, gdzie prowadzę imprezy z muzyką lat 80-90.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 274

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię
Top