Decoriwo dekoracje ślubne

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3606/149166317816389100.jpg
Grudziądz 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
Grudziądz
tel.: 669 136 352
http://www.decoriwo.pl
decoriwo@interia.pl
Decoriwo dekoracje ślubne - Grudziądz

Jesteśmy firmą zajmującą przygotowywaniem niepowtarzalnych dekoracji okolicznościowych. Pracujemy na terenie całego województwa kujawsko – pomorskiego, a także w województwach sąsiednich. Naszym rodzimym obszarem działania jest miasto Grudziądz i cały powiat grudziądzki. Odległość nie stanowi dla naszego zespołu dekoratorskiego żadnej przeszkody. Dekoracje ślubne i weselne wykonywaliśmy już w Grudziądzu,Toruniu, Bydgoszczy, Żnine, Iławie, Brodnicy, Chełmnie, Świeciu nad Wisłą, Lubawie, Wąbrzeźnie, Rypinie. Cały czas poszerza się nasz zasięg.

Głównym atutem naszej firmy jest wrażliwość na piękno, profesjonalizm i perfekcjonizm. Dekoracje przez nas tworzone staramy się w pełni dopasować do Państwa oczekiwań. Każda aranżacja jest unikatowym projektem przygotowanym pod konkretnego Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.                                                    

Oferujemy Państwu rzetelną pomoc w kompleksowej dekoracji każdej wyjątkowej uroczystości.
Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych i  niepowtarzalnych dekoracji sal weselnych i kościołów. Podczas naszych realizacji wykorzystujemy  tkaniny, balony, kwiaty, światło i świece.
Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak: śluby, wesela, komunie, studniówki, urodziny, jubileusze, prymicje itp.

Decoriwo cechuje subtelność, delikatność i romzntyzm.


Zawsze dbamy o to, aby „ten szczególny dzień” był niezapomniany dla Państwa i Waszych gości.

Nasz ambitny, doświadczony i pomysłowy zespół dekoratorski DECORIWO zawsze udzieli Państwu cennych porad oraz wskazówek dotyczących dekoracji sali weselnej, tak aby rezultat naszej pracy był fenomenalnie zaskakujący.

Podczas tworzenia dekoracji dbamy o każdy szczegół.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top