Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5692/150391979098037200.png
Złotów 77-400, woj. wielkopolskie
Wioślarka 4
tel.: 67 263 23 58 lub 723 223 333
http://www.cwkzacisze.pl
info@cwkzacisze.pl
Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze - Złotów

CWK Zacisze to nowoczesny obiekt, położony przy jeziorze Zalewskim, niedaleko Złotowa. Lokalizacja przy drodze wjazdowej ze Złotowa umożliwia dogodny dojazd do centrum oraz tras wylotowych.

Oferujemy 54 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach 1, 2, 3 - osobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w: łazienkę,dostęp do internetu oraz TV SAT w każdym pokoju.

W restauracji oprócz uroczystych obiadów, kolacji, bankietów organizujemy:

- wesela,
- bale,
- studniówki,
- połowinki,
- chrzciny,
- komunie,
- spotkania biznesowe.

Obsługa restauracji to wysoko wykwalifikowany personel, który doradzi przy wyborze odpowiedniego dania z karty. By dopełnić uczty proponujemy relaks przy barze z lampką szlachetnego trunku

Uroczystość weselna to uhonorowanie kilkumiesięcznej pracy Młodej Pary do tego podniosłego wydarzenia jakim jest ceremonia Ślubna. Organizując przyjęcie weselne w Zaciszu przekonacie się Państwo że będzie to trafna decyzja. Zadbamy o wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły. Stworzymy niepowtarzalną i niekonwencjonalną atmosferę, która na długo zapadnie w pamięci Gości , a przed wszystkim Młodej Parze. Wyjątkowość temu wydarzeniu nada również okolica otoczona malowniczym, lasem , oraz jeziorem Zaleskim stanowi dla gości prawdziwą oazę i sprawia że jest to wymarzone miejsce na uczczenie tego wydarzenia. Żadne słowa nie oddadzą prawdziwego klimatu Zacisza

Dysponujemy dwiema salami mieszczącej do 200 osób. Każdą uroczystość weselną przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań oraz w oparciu o budżet naszych Gości. Powitanie chlebem i solą, miejsce parkingowe dla młodej pary, powitalny czerwony dywan, ozdobne Menu (na życzenie), ,możliwość uzgodnienia cen noclegu dla gości weselnych.

W zależności od potrzeb, istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej oraz zaangażowania dowolnego stylistycznie zespołu muzycznego.

Każda Młoda Para otrzyma od hotelu w prezencie wyjątkowy apartament.

Przykładowe menu weselne:

- Starter
- Danie główne
- Dodatki
- Deser
- Zimny bufet
- Danie gorące ( przekąska)
- Danie śniadaniowe

W cenie, kawa, herbata, woda mineralna nie gazowana.
Na życzenie stół wiejski, pieczony prosiak, płonąca szynka, poprawiny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 284

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top