Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6466/151143866191067800.jpg
Warszawa 01-541, woj. mazowieckie
Stefana Czarnieckiego 51
tel.: 503 523 524, 504 423 404 lub 507 670 075
http://nowyfort.pl/
info@nowyfort.pl
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego - Warszawa

FORT Sokolnickiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce.

Dogodnie ulokowane na Warszawskim Żoliborzu w zacisznym Parku Żeromskiego prowadzi aktywną działalność na styku kultury, sztuki i biznesu.

Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec, znakomitą przestrzeń do wszelkich realizacji. Jest jednocześnie salą weselną, miejscem bankietowym, galerią, teatrem, kinem, bywa salą koncertową, estradą i wybiegiem dla pokazów mody.

Naszym celem jest, by wizyta w Forcie była wyjątkowym przeżyciem dla każdego Gościa.

Jesteśmy zgranym zespołem osób z pasją, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do Klienta.
Każdy Event to dla nas nowa przygoda.

Oferujemy wynajem powierzchni pod imprezy kameralne oraz masowe, organizowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Fortu, na dziedzińcu głównym lub w mniejszych salach.

Zespół Fortu Sokolnickiego wie jakie znaczenie dla Młodej Pary ma dzień ich ślubu i wesela, dlatego też zapewnia wysoki poziom usług podwykonawców – współpraca z nimi jest gwarantem wysokiej jakości przy dobrej cenie. Warto zapoznać się również z atrakcjami dodatkowymi, które organizuje Fort na życzenie Młodej Pary. Posiadamy dwie sle na wesela.

Sercem Fortu jest spektakularny pokryty szklanym dachem dziedziniec, który może zmieścić do 180 osób w eleganckiej konwencji przy okrągłych stołach z wydzielonym miejscem na scenę i parkiet. Bliskość parku daje możliwość organizacji zaślubin w plenerze a doświadczone dekoratorki zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy detal przyjęcia.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 434

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top