Brovaria - Restauracja - Browar - Hotel

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5823/150356761188935400.png
Poznań 61-772, woj. wielkopolskie
Stary Rynek 73 -74
tel.: 61 858 68 63
http://www.brovaria.pl
kierownik@brovaria.pl
Brovaria - Restauracja - Browar - Hotel - Poznań

Hotel Brovaria to wytworne, a zarazem przytulne, inspirowane stylem początku XX w. wnętrza. Oferujemy Państwu 21 pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, dostęp do Internetu, nowoczesną łazienkę, klimatyzację oraz sejf.
Hotel Brovaria ze względu na unikalny, historyczny charakter nie posiada windy. Wyjątkowa lokalizacja na urokliwym Rynku Starego Miasta nie pozwala nam, ze względów architektonicznych, zaproponować Państwu własnego parkingu, lecz nasza recepcja oferuje pomoc w znalezieniu bezpiecznego miejsca parkingowego w najbliższej okolicy.

Restauracje

Brovaria to miejsce niezwykłe, kuszące niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi, które pozwalają oderwać się od codzienności. Bogactwo przestrzeni oraz różnorodność aranżacji wnętrz niepozornej na pierwszy rzut oka kamienicy pozwala Gościom na odkrywanie naszych specjalności w oprawie uświetniającej zarówno rodzinny obiad, romantyczną kolację, jak i biznesowy lunch.

Sale restauracyjne i drink bar urządzono w różnych stylach, tak by pasowały do każdej pory dnia i dowolnego charakteru spotkania towarzyskiego. Sala Piwna to największa z sal, do której dostać się można zabytkowymi, pieczołowicie odrestaurowanymi schodami. Wyeksponowano w niej część urządzeń należących do browaru, m.in. kadzie i zbiorniki buforowe. Szyba w podłodze pozwala również zobaczyć imponujące zbiorniki znajdujące się w piwnicy. Klasycznie elegancka Sala Lunchowa zachwyca niepowtarzalnymi widokami Rynku Starego Miasta.

Trzy kameralne Sale Piwniczne zaskakują klimatyczną atmosferą. Jeden z dłuższych koktajl barów w Poznaniu jest królestwem naszych barmanów, z mistrzostwem przyrządzających znakomite drinki. Czynny w sezonie letnim ogródek, cieszący się wielką popularnością wśród miłośników świeżo warzonego piwa, kusi romantyczną, staromiejską atmosferą. W Restauracji Brovaria znajdziecie Państwo również komfortowe miejsce do pracy, przy niezakłócających skupienia dźwiękach łagodnej muzyki i filiżance kawy, z aktywnym w każdej sali bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Nastrojowe wnętrza Brovarii stwarzają nieograniczone możliwości organizowania:

- wesel oraz innych uroczystości rodzinnych
- wykwintnych przyjęć,
- bankietów,
- spotkań biznesowych oraz mniej formalnych,
- imprez tanecznych i występów artystycznych,
- spotkań integracyjnych,
- i innych.

Kulinarny scenariusz imprezy zawsze dyskretnie podkreśla wyjątkowy charakter przyjęć. Przestronne sale historycznej kamienicy, niegdyś tętniącej życiem towarzyskim, dziś są w stanie przyjąć 350 - przyjęcia zasiadane, a nawet 500 Gości - przyjęcia stojące. Dzięki wyjątkowej architekturze wnętrza istnieje możliwość wyodrębnienia sal VIP.W całej kamienicy dostępny jest bezprzewodowy Internet, a na życzenie Państwa udostępniamy profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz doskonałe nagłośnienie.

By jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Gości, organizując przyjęcia przygotowujemy dla nich indywidualne oferty, uwzględniające ich wyjątkowe potrzeby.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:
Kierownik ds. gastronomii / rezerwacji:
Tel. (61) 858 68 63
e-mail: kierownik@brovaria.pl
W godzinach od 8:00 do 16:00

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 426

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top