Best Western Hotel Prima****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5142/150598499162545300.png
Wrocław 50-110, woj. dolnośląskie
Kiełbaśnicza 16-19
tel.: 71 782 55 55
http://www.bestwestern-prima.pl/
prima@bestwestern-prima.pl
Best Western Hotel Prima**** - Wrocław

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty organizacji oraz obsługi różnego rodzaju uroczystości, zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Ze względu na to, iż najistotniejszą dla nas rzeczą jest satysfakcja Państwa z udanego przyjęcia, dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania.

Zapewniamy Państwu przygotowanie oraz obsługę gastronomiczną konferencji, spotkań firmowych, przyjęć koktajlowych, rad nadzorczych, szkoleń, ale również mogą nam Państwo powierzyć organizację różnego rodzaju uroczystości rodzinnych, wedle Państwa życzeń i koncepcji. W każdym przypadku bierzemy pod uwagę specyfikę oraz charakter spotkania. Dostosowujemy menu, służymy pomocą w aranżacji sali i dekoracji stołów, w taki sposób, aby całość spełniała wszelkie Państwa oczekiwania.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku i problemów wiąże się z organizacją uroczystości weselnej, dlatego postanowiliśmy przejąć na siebie trudy jej przygotowania. Z naszą pomocą spędzą Państwo niezapomniane chwile w eleganckich wnętrzach Restauracji Sir William, delektując się wyśmienitymi daniami. Wyjątkowo mile spędzą Państwo czas na delektowaniu się potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przyjazną i sprawną obsługę, która zadba o każdy szczegół uroczystości!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 301

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top