Bartlowizna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4931/131521392229662600.gif
Goniądz 19-110, woj. podlaskie
ul. Nadbiebrzańska 32
tel.: (85) 738 06 30
http://www.biebrza.com.pl/
recepcja@biebrza.com.pl
Bartlowizna - Goniądz

Bartlowizna

Ten obiekt jest położony 3 minuty spacerem od plaży. Położony w samym sercu pięknego Biebrzańskiego Parku Narodowego, nad brzegiem Biebrzy, hotel ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek lub zorganizowanie konferencji służbowych.

Piękna, malownicza dolina i bujną zieleń otaczają kompleks. Trzy hotelowe budynki dysponują pokojami mogącymi pomieścić 100 osób. Wyjątkowa restauracja jest repliką XVII-wiecznego zajazdu i jest największym drewnianym budynkiem w Polsce. Obiekt słynie z doskonałej kuchni i tradycyjnych regionalnych specjałów.

Doskonałe, nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że hotel ten jest idealnym miejscem na organizację spotkań i dysponuje wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami.

 

Dzień ślubu jest jednym z najbardziej emocjonujących w życiu człowieka. Ukoronowaniem tego wyjątkowego dnia powinno być przyjęcie weselne, które pozwoli Państwu Młodym i zgromadzonym Gościom podsumować ten milowy krok w życiu radosnym świętowaniem.

Szanowni Państwo Młodzi!

W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia, chcemy Wam życzyć miłości i szczęścia, a do późnej starości – samych pozytywnych wibracji i wyjścia z każdej sytuacji ! Aby te niepowtarzalne i uroczyste chwile na zawsze pozostały w Waszej pamięci, mamy zaszczyt zaprosić do zorganizowania wesela Waszych marzeń i snów. W samym sercu największego Parku Narodowego, nad brzegiem dzikiej, nieokiełznanej i fascynującej Biebrzy stworzyliśmy Bartlowiznę przepiękny kompleks gastronomiczno – hotelowy.

Dysponujemy dwiema salami weselnymi

Dwór Bartla to przepiękna architektura magnackiego dworu polskiego z przestronną salą restauracyjną  na 200 osób. Bogate wnętrza tworzą urokliwe rzeźby, zdobienia, szlachetne meble, kolekcje zegarów dworskich i trofeów myśliwskich. Elegancka i klimatyzowana sala wraz z przestronnym tarasem i bajkowym widokiem na urokliwe tereny rozlewisk biebrzańskich to idealne miejsce Waszego wesela. Gospoda Bartla to klimatyczna i przaśna karczma z salą na 300 osób, pięknie drewnem zdobiona z elementami charakterystycznymi dla biebrzańskiego klimatu dekorowana. Sala klimatyzowana z ogrodem i mini parkiem dla gości to doskonałe miejsce Waszego wesela.

Obiekt Bartlowizna Serce Biebrzy noclegi obsługuje Gości Booking.com od 11 KWI 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2725

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top