Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry`ego. Będzie ślub!

Dodano: 29-11-2017
pierscionek_zareczynowy
Najgorętsza wiadomość tego tygodnia? Bez wątpienia – zaręczyny księcia Harry`ego i Meghan Markle. Na takie wieści czekał niemalże cały świat, a smaczku dodaje fakt, że Harry poprosił wybrankę o rękę już na początku listopada, a świat dowiedział się o wszystkim z dużym opóźnieniem. Jak się okazuje – wciąż można dochować słodkiej tajemnicy.

Oficjalne zaręczyny – będzie ślub!

Radosne wieści Pałac Kensington przekazał na swoim oficjalnym, twitterowym profilu. Pisząc „oficjalnie”, mamy na myśli dosłowne tego słowa znaczenie. Pismo wzbudziło rekordowe zainteresowanie:

Jego Królewska Wysokość i Panna Markle zaręczyli się na początku miesiąca. Książę Harry poinformował Jej Królewską Mość królową Elżbietę i innych bliskich członków rodziny. Książę Harry poprosił i otrzymał również błogosławieństwo od rodziców panny Markle.

Najgorętsze zaręczyny roku 2017 mają w sobie królewską godność, jakiej należy oczekiwać po ostatnim, wolnym księciu brytyjskiej monarchii. Młodzi udzielili już wywiadu oraz pozwolili się sfotografować przed posiadłością, w której mają wspólnie zamieszkać. Oficjalne wystąpienie przyszłej pary młodej wzbudziło oczywiście wielkie zainteresowanie mediów z całego świata.

 

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

Przepiękny pierścionek który zalśnił na palcu Meghan został zaprojektowany osobiście przez jej narzeczonego. Centralny kamień to diament z Botswany, a dwa pozostałe to brylanty z prywatnej kolekcji księżnej Diany. Pierścionek, który został wykonany przez Cleave and Company szacuje się na sumę około 50 000 funtów, choć ze względu na wartość sentymentalną – jest po prostu bezcenny. Póki co – wzbudził ogólny zachwyt.


pin

Co ciekawe, to książę Harry dostał w spadku po matce szafir znajdujący się obecnie na palcu… Kate Middleton. Bracia zamienili się, a William oddał w zamian zegarek o wartości 18 tysięcy funtów.

Kiedy w można spodziewać się wielkiego wesela?

Na razie nie znamy niemalże żadnych szczegółów. Para ma się pobrać wiosną 2018 roku, a nowożeńcy zamieszkają w jednej z części Pałacu Kensington. Póki co – kolorowa prasa nie spuści narzeczonych z oka, czekając na każdy detal zbliżającego się ślubu. Meghan już teraz porównywana jest z księżną Kate, dlatego tabloidy nie mogą się doczekać, jak będzie wyglądała suknia panny młodej.

 

Harry i Meghan – miłość w ukryciu

O związku aktorki Meghan Markle (znanej z serialu „W garniturach”) i księcia Harry`ego zrobiło się głośno dokładnie rok temu. Przez cały ten czas para nie pokazywała się publicznie i strzegła swojej prywatności. Ostatecznie, we wrześniu tego roku, Meghan udzieliła wywiadu magazynowi "Vanity Fair". Podkreśliła, że przeżywa wielką historię miłosną i jest szczęśliwie zakochana – z wzajemnością.

Warto dodać, że Harry bywał „niegrzecznym” chłopcem. Bijatyki z paparazzi, alkohol i trawka pojawiały się w przeszłości księcia brytyjskiej monarchii. Skandale to jednak przeszłość, a Harry zdobył serca Brytyjczyków, służąc w wojsku i wyjeżdżając na misje do Afganistanu.

 

Co zmieni ten ślub?

Wokół zaręczyn książęcej pary już teraz krąży atmosfera małego skandalu. Meghan jest rozwódką, na dodatek starszą od swojego wybranka. Nie jest również rodowitą Brytyjką, ale Amerykanką. Harry uchodził z kolei za podrywacza i uwodziciela, dlatego mało kto dawał parze szansę na przetrwanie. Stało się jednak inaczej, a książę wyznał, że była to prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia. I pewnie dlatego królowa pobłogosławiła młodym, dzięki czemu narzeczeni otrzymali mnóstwo serdecznych życzeń, oficjalnie zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Zaręczynowa kreacja Meghan

Nie trzeba było długo czekać na dokładne analizy, w co ubrała się Meghan Markle, ale przede wszystkim: czym różni się od uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej Kate.

Meghan wybrała płaszcz od Line The Label, szmaragdową suknię i szpilki Aquazzura. Nie bez znaczenia pozostał fakt, że sesja zdjęciowa pary odbyła się na zewnątrz, co pozwoliło im na duży luz i odcięcie się od sztampowych wnętrz pałacu.

 

Kate i William swoje pierwsze zdjęcia, jako narzeczeni mają właśnie w bogatej sali St James Palace, przez co wydarzenie miało jeszcze bardziej oficjalny charakter. Kate, podobnie jak Meghan, wyglądała bardzo skromnie: wybrała prostą, granatową sukienkę z długim rękawem i czarne szpilki.

pin

Oni również udzielili oficjalnego wywiadu dla mediów.

Zarówno Kate, jak i Meghan są piękne i eleganckie. Choć aktorka amerykańskiego pochodzenia w rodzinie królewskiej może wzbudzać poruszenie, wygląda na to, że monarchia zaczęła stawiać na prawdziwą miłość, a nie konwenanse. To być może pozwoli uniknąć późniejszych skandali, których w pałacu nigdy nie brakowało.

Pozostaje nam czekać na piękny, bajkowy ślub i wystawne wesele. Jesteśmy ciekawi, jaką suknię ślubną i dodatki wybierze Meghan. Zapewne będzie to coś klasycznego, ale jak wiadomo – klasyka może zaskakiwać!

Nie da się ukryć, że panny w Wielkiej Brytanii ocierają po cichu łzę po ostatnim, wolnym księciu, ale my życzymy narzeczonym dużo szczęścia i wytrwałości w przygotowaniach.

Powrót do listy
Top