2K Photography

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2789/151151984375170300.jpg
Łódź 91-431, woj. łódzkie
Piotrkowska
tel.: 691 884 405
http://www.facebook.com/2kphotography.eu
krzykulesza@wp.pl
2K Photography - Łódź

Fotografia jest moją pasją od dzieciństwa. Wiele czasu spędzonego na robieniu zdjęć i wywoływaniu ich w domowej ciemni. Od kilku lat fotograf mody i kobiecego piękna. Teraz, gdy nabrałem doświadczenia, podjąłem najtrudniejsze wyzwanie, jakim jest utrwalanie ludzkich emocji.

W dzisiejszych czasach technologia ułatwia proces robienia i wywoływania zdjęć, fotografem może zostać każdy,a przyzwoity sprzęt można kupić w dostępnych cenach. Wystarczy nacisnąć spust. Lecz prawdziwą sztukę utrwalania tych wyjątkowych chwil opanowali tylko nieliczni.

Chciałbym, aby w przyszłości chwile z naszych fotografii przeniosły Was w magiczny czas ślubu, a z Waszą pomocą stworzymy wiele wyjątkowych zdjęć, które przemienią się w żywe wspomnienia.

Wszystkie moje zdjęcia są poddawane profesjonalnej obróbce cyfrowej. Oprócz standardowej oferty, w efekcie końcowym mogę zaprojektować wyjątkowa fotoksiążkę lub pokaz multimedialny, który odtworzycie w każdym domowym odtwarzaczu DVD i komputerze. Oferuję również możliwość wydruku fotografii wielkoformatowych. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2311

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top